Executive Anvil

پایه نگهدارنده گوشی موبایل بیسوس | Baseus Osculum Type Gravity Car Mount SUYL-XP0S

Hila-1858-5270

پایه نگهدارنده گوشی موبایل بیسوس مدل Osculum Type Gravity Car Mount SUYL-XP0S که به صورت مکشی به هر سطحی متصل می شود و قابلیت دسترسی آسان به دستگاها را برای شما فراهم می کند.

برند
ناموجود
ناموجود


 

تضمین اصالت کالا

 

تحویل 24 الی 72 ساعت

پایه نگهدارنده گوشی موبایل بیسوس Baseus Osculum Type Gravity Car Mount SUYL-XP0S

پایه نگهدارنده Osculum Type Gravity برند بیسوس از جنس آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک مقاوم ساخته شده که برای دستگاهای دارای عرض 38 تا 63 میلی متر مناسب می باشد و می توانید به راحتی گوشی تلفن خود را با گیره متحرک موجود بر روی آن قرار دهید و در زوایای مختلف تنظیم کنید. نحوه اتصال نگهدارنده SUYL-XP0S نیز به صورت یک پایه با قدرت مکش بسیار بالا می باشد که از طریق ایجاد خلا به سطوح می چسبد. بنابراین کاربران می توانند این استند را روی میز، در قسمت جلویی خودرو یا یر روی شیشه مورد استفاده قرار دهند، و نکته قابل توجه در برار این هولدر قابلیت شستشوی آن می باشد که در صورت کثیف شدن بدون هیچ دغدغه از بابت خرابی می توانید آن را بشویید و پایه نگهدارنده گوشی موبایل بیسوس به گونه ای طراحی شده که کاربران می توانند به پورت های موجود در قسمت انتهایی گوشی هوشمند خود به راحتی دسترسی داشته باشند.

  

پایه نگهدارنده Baseus مدل Lets Go SUPM-GY را از هیلاتل بخواهید

فروشگاه هیلاتل با تیمی حرفه ای در ارائه محصولات روز بازار در سه فروشگاه آفلاین و بک فروشگاه آنلاین آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به تمامی هموطنان عزیز میباشد.

میتوانید از پایه و نگهدارنده دیگر محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.

همچنین پیشنهاد میشود برای اطلاع از تازه های تکنولوژی و نقد و بررسی حرفه ای محصولات مجله خبری هیلاتل را مشاهده نمایید.

Hila-1858-5270

مشخصات

مناسب برای گوشی
4.0 تا 6.0 اینج
قابلیت های ویژه
امکان شارژ راحت گوشی

مرجع خاص

محصولات مرتبط