اپل IPhone 11 Pro Max

نمایش دادن همه 7 نتیجه

کیف کلاسوری طرح چرم اپل Iphone 11 Pro Max

139,000 تومان
کیف کلاسوری طرح چرم اپل Iphone 11 Pro Max محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام میدهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.
گلس کوکو مناسب برای گوشی اپل Iphone 11 Pro Max
دور مشکی شفاف

گلس کوکو مناسب برای گوشی اپل Iphone 11 Pro Max

85,000 تومان
گلس کوکو مناسب برای گوشی اپل Iphone 11 Pro Max  از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

قاب موبایل یونیکورن اپل IPhone 11 Pro Max

قاب موبایل یونیکورن اپل IPhone 11 Pro Max از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب طرح چرم اپل IPhone 11 Pro Max

قاب طرح چرم اپل IPhone 11 Pro Max با ظاهری شیک و پوشش کامل لبه های موبایل و جنس پلاستیک نرم آن حفاظت خوبی از دستگاه شما خواهد کرد.

قاب گوشی ژله ای بی رنگ نیلکین مدل Nature اپل IPhone 11 Pro Max

قاب گوشی  ژله ای بی رنگ نیلکین مدل Nature اپل IPhone 11 Pro Max از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب موبایل طرح دار اپل IPhone 11 Pro Max

قاب موبایل طرح دار اپل IPhone 11 Pro Max از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

کیف کلاسوری چرمی نیلکین مدل QIN مناسب برای اپل Iphone 11 Pro Max

شرکت نیلکین با ارائه این کیف کلاسوری چرمی توانسته تمامی انتظارات را که از یک کیف کتابی دارید را برای شما برآورده کند. طراحی این قاب به گونه ای است که به صورت 360 درجه گوشی موبایل را کاور نمیکند و بالا و پایین کاور آزاد میباشد. در این کیف جای کارتی وجود دارد که کارت هایی مانند کارت بانکی و ... را در آن نگهدارید.