سامسونگ Galaxy A32 5G

نمایش دادن همه 5 نتیجه

قاب گوشی ژله ای بی رنگ سامسونگ Galaxy A32 5G
بی رنگ شفاف

قاب گوشی ژله ای بی رنگ سامسونگ Galaxy A32 5G

95,000 تومان
قاب گوشی ژله ای بی رنگ سامسونگ Galaxy A32 5G از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.
گلس کوکو مناسب برای گوشی سامسونگ Galaxy A32 5G
دور مشکی شفاف

گلس کوکو مناسب برای گوشی سامسونگ Galaxy A32 5G

55,000 تومان
گلس کوکو مناسب برای گوشی سامسونگ Galaxy A32 5G از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

قاب گوشی طرح بتمن سامسونگ Galaxy A32 5G

این قاب های طرح بتمنی دارای جنسی از پلاستیک سخت با لبه هایی زخیم و نرم می باشند که می تواند از گوشی تلفن همراه شما در برابر ضربه و خطرات احتمالی محافظت کند ، نکته ای که باید به آن توجه نمایید آن است که استفاده از این قاب ممکن است ابعاد گوشی شما را بالا ببرد ولی در عین حال محافظت خوبی به گوشی شما می دهد.

کیف کلاسوری چرمی QIN نیلکین سامسونگ Galaxy A32 5G

شرکت نیلکین با ارائه این کیف کلاسوری چرمی توانسته تمامی انتظارات را که از یک کیف کتابی دارید را برای شما برآورده کند. طراحی این قاب به گونه ای است که به صورت 360 درجه گوشی موبایل را کاور نمی کند و بالا و پایین کاور آزاد می باشد. در این کیف جای کارتی وجود دارد که کارت هایی مانند کارت بانکی و ... را در آن نگهدارید.

کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy A32 5G

کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy A32 5G محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام می دهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.