سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

نمایش دادن همه 10 نتیجه

قاب گوشی طرح سنگ مناسب برای سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

قاب گوشی طرح سنگ مناسب برای سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra دارای یک پاپ سوکت است و به صورت کامل لبه های موبایل را پوشش می دهد و از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

قاب گوشی طرح سنگ مناسب برای سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

قاب گوشی طرح سنگ مناسب برای سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra دارای یک پاپ سوکت است و به صورت کامل لبه های موبایل را پوشش می دهد و از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

قاب موبایل طرح قلب سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

قاب موبایل طرح قلب سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra از جنس پلاستیک سخت و همچنین قسمت لبه های قاب از پلاستیک نرم تشکیل شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد می تواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب گوشی موبایل ژله ای سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

قاب گوشی موبایل ژله ای سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra از جنس پلاستیک ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب گوشی ژله ای بی رنگ نیلکین مدل Nature سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

قاب گوشی  ژله ای بی رنگ نیلکین مدل Nature سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد می تواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب طرح چرم سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

قاب طرح چرم سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra با ظاهری شیک و پوشش کامل لبه های موبایل و جنس پلاستیک نرم آن حفاظت خوبی از دستگاه شما خواهد کرد.

کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام میدهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.

قاب موبایل طرح فضا گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

قاب موبایل طرح فضا گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra از جنس پلاستیک سخت و همچنین قسمت لبه های قاب از پلاستیک نرم تشکیل شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

محافظ پشت گوشی مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

محافظ پشت گوشی مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra که برای جلوگیری از ایجاد خظ و خش های احتمالی تولید شده که با نصب آن به پشت گوشی میتوانید از ایجاد آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.