سامسونگ Galaxy S20 ULtra

نمایش دادن همه 6 نتیجه

کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy S20 ULtra

139,000 تومان
کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy S20 ULtra محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام میدهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20 Ultra

95,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20 Ultra  یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20 Ultra
زرد
قرمز
کرم

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20 Ultra

75,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20 Ultra که این نوع قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.

قاب گوشی موبایل ژله ای سامسونگ Galaxy S20 Ultra

قاب گوشی موبایل ژله ای سامسونگ Galaxy S20 Ultra از جنس پلاستیک ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد می تواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب سیلیکونی اصلی سامسونگ Galaxy S20 Ultra

قاب سیلیکونی اصلی سامسونگ Galaxy S20 Ultra یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد که باید گفت این مدل اصلی این برند می باشد و دارای مقاومت و کیفیت ساخت بالایی می باشد.

قاب موبایل طرح قلب سامسونگ Galaxy S20 Ultra

قاب موبایل طرح قلب سامسونگ Galaxy S20 Ultra از جنس پلاستیک سخت و همچنین قسمت لبه های قاب از پلاستیک نرم تشکیل شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.