شیائومی Redmi 9

نمایش دادن همه 10 نتیجه

کیف کلاسوری طرح چرم شیائومی Redmi 9

139,000 تومان
کیف کلاسوری طرح چرم شیائومی Redmi 9 محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام میدهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.
قاب گوشی موبایل اکلیلی شیائومی Redmi 9
خاکستری
صورتی

قاب گوشی موبایل اکلیلی شیائومی Redmi 9

65,000 تومان
قاب گوشی موبایل اکلیلی شیائومی Redmi 9 از پلاستیک نرم ساخته شده و مقاومت مناسبی در برابر ضربه دارد.

قاب گوشی موبایل اکلیلی شیائومی Redmi 9

قاب گوشی موبایل اکلیلی شیائومی Redmi 9 از پلاستیک نرم ساخته شده و مقاومت مناسبی در برابر ضربه دارد.

قاب گوشی ژله ای بی رنگ شیائومی Redmi 9

قاب گوشی ژله ای بی رنگ شیائومی Redmi 9 از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

گلس کوکو مناسب برای گوشی شیائومی Redmi 9

گلس کوکو مناسب برای گوشی شیائومی Redmi 9 از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

گلس سرامیکی مناسب برای گوشی شیائومی Redmi 9

گلس سرامیکی مناسب برای گوشی شیائومی Redmi 9 از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

گلس مناسب برای گوشی شیائومی Redmi 9

گلس مناسب برای گوشی شیائومی Redmi 9 از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

قاب موبایل طرح پاندا شیائومی Redmi 9

قاب موبایل طرح پاندا شیائومی Redmi 9 از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب موبایل طرح قلب شیائومی Redmi 9

قاب موبایل طرح قلب شیائومی Redmi 9 از جنس پلاستیک سخت و همچنین قسمت لبه های قاب از پلاستیک نرم تشکیل شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

کاور پشت طلقی مناسب برای گوشی موبایل شیائومی Redmi 9

این کاور به گونه ای است که پشت آن طرح شیشه ای و شفاف و دورآن رنگی می باشد که فوق العاده به جذابیت گوشی موبایل شما می افزاید.