شیائومی Redmi 9T

نمایش دادن همه 14 نتیجه

کیف کلاسوری طرح چرم شیائومی Redmi 9T

139,000 تومان
کیف کلاسوری طرح چرم شیائومی Redmi 9T محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام می دهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.
قاب گوشی موبایل IPAKY شیائومی Redmi 9T
دور مشکی شفاف

قاب گوشی موبایل IPAKY شیائومی Redmi 9T

85,000 تومان
قاب گوشی موبایل IPAKY شیائومی Redmi 9T از پلاستیک نرم ساخته شده و در قسمت دوربین به دلیل لبه های برجسته محافظت بالایی از لنز دوربین گوشی خواهد شد.

قاب گوشی طرح بتمن شیائومی Redmi 9T

این قاب های طرح بتمنی دارای جنسی از پلاستیک سخت با لبه هایی زخیم و نرم می باشند که می تواند از گوشی تلفن همراه شما در برابر ضربه و خطرات احتمالی محافظت کند ، نکته ای که باید به آن توجه نمایید آن است که استفاده از این قاب ممکن است ابعاد گوشی شما را بالا ببرد ولی در عین حال محافظت خوبی به گوشی شما می دهد.

قاب گوشی ژله ای بی رنگ شیائومی Redmi 9T

قاب گوشی ژله ای بی رنگ شیائومی Redmi 9T از جنس پلاستیک سخت و  لبه ها از پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد می تواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Redmi 9T

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Redmi 9T برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

قاب موبایل طرح پاندا شیائومی Redmi 9t

قاب موبایل طرح پاندا شیائومی Redmi 9t از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب موبایل طرح پلنگ شیائومی Redmi 9T

قاب موبایل طرح پلنگ شیائومی Redmi 9T از جنس پلاستیک سخت و همچنین قسمت لبه های قاب از پلاستیک نرم تشکیل شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب موبایل طرح خرگوش شیائومی Redmi 9T

قاب موبایل طرح خرگوش شیائومی Redmi 9T از جنس پلاستیک سخت و همچنین قسمت لبه های قاب از پلاستیک نرم تشکیل شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

کیف کلاسوری طرح چرم شیائومی Redmi 9T

کیف کلاسوری طرح چرم شیائومی Redmi 9T محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام می دهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.

قاب گوشی موبایل شیائومی Redmi 9T

قاب گوشی موبایل شیائومی Redmi 9T از جنس پلاستیک سخت ساخته شده است که با توجه به کیفیت ساخت بالا می تواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب از گوشی شما به خوبی حفاظت کند.

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi 9T

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi 9T یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه شیائومی Redmi 9T

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه شیائومی Redmi 9T قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب گوشی پشت دودی شیائومی Redmi 9T

این قاب محافظی ساده و در عین حال شیک است که به خوبی می تواند از گوشی موبایل شما مراقبت کند ، روکش این قاب صاف و یکدست بوده که احساس خوشایندی را به کاربر منتقل می کند.