شیائومی Redmi Note 8 Pro

نمایش دادن همه 21 نتیجه

قاب موبایل طرح قلب شیائومی Redmi Note 8 Pro
سفید
مشکی

قاب موبایل طرح قلب شیائومی Redmi Note 8 Pro

115,000 تومان
قاب موبایل طرح قلب شیائومی Redmi Note 8 Pro از جنس پلاستیک سخت می باشد و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

گلس کوکو مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro

85,000 تومان
گلس کوکو مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

قاب گوشی گریفین شیائومی Redmi Note 8 Pro

75,000 تومان
قاب گوشی گریفین شیائومی Redmi Note 8 Pro از حمله قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 8 Pro یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب گوشی طرح بتمن شیائومی Redmi Note 8 Pro

استفاده از قاب ها و محافظ های صفحه نمایش به یک امر تقریبا ضروری تبدیل شده چون ممکن است با کوچکترین اشتباه یا ضربه خوردن آسیب زیادی به تلفن همراه شما وارد شود، قاب ها در طرح ها و کیفیت های بسیار متنوعی موجود هستند که می توانید با توجه به سلیقه خود قاب مورد نظرتان را خریداری کنید.

قاب گوشی موبایل اکلیلی شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب گوشی موبایل اکلیلی شیائومی Redmi Note 8 Pro از پلاستیک نرم ساخته شده و مقاومت مناسبی در برابر ضربه دارد.

قاب موبایل طرح دار شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب موبایل طرح دار شیائومی Redmi Note 8 Pro از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب موبایل پاندا شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب موبایل پاندا شیائومی Redmi Note 8 Pro از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب موبایل یونیکورن شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب موبایل یونیکورن شیائومی Redmi Note 8 Pro از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب موبایل میکی موس شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب موبایل میکی موس شیائومی Redmi Note 8 Pro از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب گوشی محافظ لنزدار شیائومی Redmi Note 8 Pro

استفاده از قاب ها و محافظ های صفحه نمایش به یک امر تقریبا ضروری تبدیل شده چون ممکن است با کوچکترین اشتباه یا ضربه خوردن آسیب زیادی به تلفن همراه شما وارد شود، قاب ها در طرح ها و کیفیت های بسیار متنوعی موجود هستند که می توانید با توجه به سلیقه خود قاب مورد نظرتان را خریداری کنید. لازم به ذکر است این قاب با تمامی مدل های ذکر شده سازگار می باشد.

محافظ پشت مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro

محافظ پشت مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

گلس سرامیکی مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro

گلس سرامیکی مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

گلس سرامیکی مات مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro

گلس سرامیکی مات مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

گلس شیشه ای مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro

گلس مناسب برای گوشی شیائومی Redmi Note 8 Pro از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

قاب گوشی طرح بتمن شیائومی Redmi Note 8 Pro

استفاده از قاب ها و محافظ های صفحه نمایش به یک امر تقریبا ضروری تبدیل شده چون ممکن است با کوچکترین اشتباه یا ضربه خوردن آسیب زیادی به تلفن همراه شما وارد شود، قاب ها در طرح ها و کیفیت های بسیار متنوعی موجود هستند که می توانید با توجه به سلیقه خود قاب مورد نظرتان را خریداری کنید.

قاب موبایل طرح پاندا شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب موبایل طرح پاندا شیائومی Redmi Note 8 Pro از جنس پلاستیک سخت و همچنین قسمت لبه های قاب از پلاستیک نرم تشکیل شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب موبایل طرح بتمن شیائومی Redmi Note 8 Pro

این قاب های طرح بتمنی دارای جنسی از پلاستیک سخت با لبه هایی زخیم و نرم می باشند که می تواند از گوشی تلفن همراه شما در برابر ضربه و خطرات احتمالی محافظت کند ، نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که استفاده از این قاب ممکن است ابعاد گوشی شما را بالا ببرد اما به خوبی از گوشی شما محافظت میکند.

قاب گوشی طرح سنگ مناسب برای شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب گوشی طرح سنگ مناسب برای شیائومی Redmi Note 8 Pro دارای یک پاپ سوکت است و به صورت کامل لبه های موبایل را پوشش میدهد و از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

قاب گوشی دکمه رنگی مناسب برای شیائومی Redmi Note 8 Pro

قاب گوشی دکمه رنگی مناسب برای شیائومی Redmi Note 8 Pro که با پوشش عالی و دسترسی راحتی به درگاهای گوشی را برای شما فراهم می کند و دارای رنگبندی های متنوع و دل چسبی می باشد.

کیف کلاسوری طرح چرم شیائومی Redmi Note 8 Pro

کیف کلاسوری طرح چرم شیائومی Redmi Note 8 Pro محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام میدهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.