پلاستیک ABS - آلومینیوم - سیلیکون

نمایش دادن همه 6 نتیجه

هولدر و پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس | Baseus Lateral Gravity Car Mount Holder
قرمز - مشکی

هولدر و پایه نگهدارنده موبایل باسئوس | Baseus Lateral Gravity Car Mount Holder

329,000 تومان
هولدر گوشی موبایل باسئوس ساخته شده از جنس سیلیکون ، پلاستیک ABS و PC بوده که مناسب اتصال بر روی دریچه کولر خودرو می باشد و می توان گوشی های تلفن همراه از سایز 4.5 تا 6.5 اینچ را بر روی آن قرار داد.

هولدر و پایه نگهدارنده موبایل باسئوس | Baseus Car Mount Holder PB2039Z-1

هولدر گوشی موبایل باسئوس این امکان را می تواند برای کاربران فراهم سازد تا بتوانند گوشی های تلفن همراه خود را به صورت افقی بر روی آن قرار دهند و در صورت نیز به تغییر سایز هم بازوهای کشویی آن را باز نمایند تا به خوبی با سایز گوشی خود منطبق شود.

هولدر و پایه نگهدارنده موبایل راک | Rock Gravity Air Vent Car Mount

هولدر گوشی موبایل راک ساخته شده از متریال با کیفیت بوده و همین موضوع باعث شده تا این محصول علاوه بر کاربری مناسب عمر استفاده طولانی مدتی نیز داشته باشد و مصرف کنندگان به راحتی بتوانند تلفن همراه خود با سایز 4.5 تا 6.5 اینچ را بر روی آن قرار دهند.

هولدر و پایه نگهدارنده گوشی موبایل توتو | Totu DCTV-02 Clip Style

هولدر گوشی موبایل توتو مدل DCTV-02 ساخته شده از جنس سیلیکون ، پلاستیک ABS و PC بوده که مناسب اتصال بر روی دریچه کولر خودرو می باشد و می توان گوشی های تلفن همراه از سایز 4.5 تا 6.5 اینچ را بر روی آن قرار داد.

هولدر و پایه نگهدارنده گوشی موبایل توتو | Totu Free Deformation Car Holder

هولدر گوشی موبایل توتو مدل DCTV-15 ساخته شده از جنس سیلیکون ، پلاستیک ABS و PC بوده که مناسب اتصال بر روی دریچه کولر خودرو می باشد و می توان گوشی های تلفن همراه از سایز 4.5 تا 6.5 اینچ را بر روی آن قرار داد.

هولدر موبایل باسئوس | Baseus Steel Cannon Car Mount Air Outlet

هولدر گوشی موبایل باسئوس مدل SUGP-0S ساخت شده از آلومینیوم ، سیلیکون و پلاستیک ABS بوده که مناسب برای استفاده روی دریچه کولر می باشد.