پلی کربنات

نمایش دادن همه 13 نتیجه

سفید
صورتی

تبدیل 3 به 2 برق هادرون | Hadron Power Plug Adapter HTH-A10

160,000 تومان
دارای محافظ جهت جلوگیری از آسیب ناشی از جرقه ابعادی کوچک و بدنه مستحکم دارای چراغ LED جهت آسانی کار در تاریکی

تبدیل 2 به 2 برق هادرون | Hadron Power Plug Adapter HTH-A08

130,000 تومان
تبدیل برق 2 به 2 مدل HTH-A08 هادرون که دارای وزن کم و کیفیت ساخت بالایی می باشد و شما به راحتی می توانید از این تبدیل در مسافرت ها و یا منزل خود استفاده نمایید.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Redmi 9T

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Redmi 9T برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Mi 10 Lite 5G

قاب و کاور super frosted shield گوشی شیائومی Mi 10 Lite 5G برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield اپل Iphone 12 | Iphone 12 Pro

قاب و کاور super frosted shield گوشی Iphone 12 | Iphone 12 Pro برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield Logo Cutout اپل Iphone 12 Pro Max

قاب و کاور supre frosted shield گوشی Iphone 12 Pro Max برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Redmi Note 10 4G | Redmi Note 10S

قاب و کاور supre frosted shield گوشی شیائومی Redmi Note 10 4G | Redmi Note 10S برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Synthetic Fiber Case سامسونگ Galaxy A72

کاور نیلکین مدل Synthetic Fiber Case سامسونگ Galaxy A72 برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Mi 11 Lite

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Mi 11 Lite برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield شیائومی Mi 10T 5G | Mi 10T Pro 5G | K30S Ultra

قاب و کاور supre frosted shield گوشی شیائومی Mi 10T 5G | Mi 10T Pro 5G | K30S Ultra برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Synthetic Fiber Case اپل Iphone 12 Mini

قاب و کاور Synthetic Fiber Case گوشی Iphone 12 Mini برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield سامسونگ Galaxy S21 Ultra

قاب و کاور supre frosted shield گوشی Galaxy S21 Ultra برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.

کاور نیلکین مدل Super Frosted Shield اپل Iphone 12 Pro Max

قاب و کاور supre frosted shield گوشی Iphone 12 Pro Max برند نیلکین ظاهری شیک به تلفن همراه شما می دهد و در هنگام استفاده از آن احساس خوبی به کاربر منتقل می کند.