ABS و آلیاژ آلومینیوم

نمایش دادن همه 5 نتیجه

سطل زباله خودرو باسئوس | baseus Gentleman Style Vehicle-Mounted

سطل زباله باسئوس مدل CRLJT-01 ساخته شده از جنس آلیاژ آلومینیوم و ABS می باشد که ظاهری زیبا داشته و به دلیل اندازه کوچکی که دارد جای کمی را اشغال می کند.

دانگل و گیرنده بلوتوثی صدا یوسامز | Car Audio Receiver US-SJ504

اگر ضبط خودرو شما بلوتوث ندارد دانگل US-SJ504 که محصول USAMS می باشد به کمک شما می آید تا از هزینه بیشتر برای خرید ضبط جدید ماشین بی نیاز شوید، قفط کافیست با وصل کردن این گیرنده بلوتوثی به ضبط خودرو از طریق کابل AUX به پورت 3.5 میلی متری ضبط ماشین، و وصل کردن سمت USB آن به فندکی ماشین یا درگاه USB ضبط که برای تامین انرژی نیاز می باشد، ضبطی با قابلیت بلوتوث داشته باشید.

پایه نگهدارنده موبایل و تبلت جوی روم | JoyRoom Holder JR-ZS263

پایه نگهدارنده موبایل و تبلت جوی روم  شامل دو پایه می باشد که می توان زاویه آن ها را با استفاده از قطعه ای که به آن وصل شدند تغییر داد، این محصول را می توان به سادگی به حالت های دلخواه، متناسب با قد در اورد، این هولدر مناسب برای موبایل ها و تبلت های بین 4.7 تا 12.9 اینچ می باشد. همچنین جنس این محصول از فلز آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک ABS می باشد که سبب مقاومت بالای این محصول است.

مبدل 1 به 2 HDMI باسئوس | Baseus Matrix HDMI Switcher

این محصول امکان انتقال تصاویر بین چند دستگاه را به صورت همزمان و با کیفیت بالا برای کاربران فراهم می سازد و به دلیل وزن و حجم کم آن را به راحتی می توان حمل و در هر مکانی مورد استفاده قرار داد.

توسعه دهنده HDMI باسئوس | Baseus Extender CAFDQ-0G

توسعه دهنده Extender CAFDQ-0G HDMI توسط کمپانی باسئوس تولید شده از ABS و آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و توانایی انتقال تصویر به صورت 4K HD را دارد.