ABS + PC

نمایش دادن همه 14 نتیجه

شارژر وایرلس 15 وات مک دودو | 3in 1 Magnetic CH-706

1,450,000 تومان
شارژر وایرلس مگنتی CH-706 با قابلیت مگ سیف تولید شده توسط برند Mcdodo می باشد و دارای توان خروجی حداکثری 15 وات می باشد. با استفاده از این محصول می توانید سه دستگاه را همزمان به صورت وایرلس شارژ کنید.

هولدر و شارژر وایرلس جوی روم JR-ZS240 مناسب آیفون های دارای MagSafe

749,000 تومان
هولدر و شارژر بی سیم خودرو جوی روم مدل JR-ZS240 مناسب برای آیفون های دارای MagSafe دارای قدرت 15 وات بوده و می توان از آن روی دریچه کولر استفاده کنید.

هولدر و پایه نگهدارنده موبایل جوی روم | Mechanical Car Holder JR-ZS259

590,000 تومان
پایه نگهدارنده جوی روم برای گوشی های 4.7 تا 6.7 اینچی مناسب می باشد. این هولدر در جای لیوانی های 63-93 میلی متری داخل خودرو قرار می گیرد

هولدر و پایه نگهدارنده باسئوس | Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder

439,000 تومان
هولدر و پایه نگهدارنده باسئوس Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder از جنس پلاستیک ABS و PC بوده مناسب برای گوشی های موبایل 4.7 تا 6.7 اینچ می باشد.

هولدر و پایه نگهدارنده موبایل جوی روم | JoyRoom Holder JR-ZS259

399,000 تومان
مناسب برای گوشی های 4.7 تا 6.7 اینچی قرار گیری روی داشبورد ساخته شده از PC و ABS

پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس | Foldable Bracket LUXZ000002

275,000 تومان
Baseus Foldable Bracket استندی بسیار کوچک می باشد که به راحتی به گوشی موبایلتان می چسبد و این امکان را فراهم می کند که گوشی را با حالت و زاویه دلخواه بر روی میز قرار داده و تنظیم کنید.

هولدر و شارژر وایرلس مک دودو | Magnetic Wireless Charger Car Mount Ch-707

این پایه نگهدارنده و شارژر بی سیم برای نگهداشتن آیفون های سری دوازده به بعد که دارای خاصیت مگنتی یا مگ سیف می باشند، مناسب است و به صورت مغناطیسی به آن ها متصل شده و با توان خروجی حداکثری 15 وات گوشی را شارژ می کند

هولدر و پایه نگهدارنده جوی روم | JoyRoom JR-ZS282 Desktop Phone Stand

از این پایه می توان برای قرار دادن گوشی موبایل و یا تبلت استفاده کرد و حتی در صورت احتیاج شارژ وایرلس خود را در مکان خالی که بر روی آن طراحی شده قرار دهد تا بتوانید دیواس های ارای قابلیت شارژ بی سیم خود را شارژ نماید.

چراغ هوشمند باسئوس Baseus Alsle Light

چراغ هوشمند باسئوس Baseus Alsle Light یک چراغ معمولی نبوده و همانند دیگر محصولات کمپانی باسئوس از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشد به طوری که از پلاستیک ABS و PC با ابعاد 164*40*39 میلی متر و وزن 82 گرم ساخته شده است.

چراغ هوشمند باسئوس | Baseus Human body induction DGSUN-YA02

چراغ هوشمند باسئوس Baseus Human body induction یک چراغ معمولی نبوده و همانند دیگر محصولات کمپانی باسئوس از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشد به طوری که از پلاستیک ABS و PC با ابعاد 290*36*15 میلی متر و وزن 115 گرم ساخته شده است.

هولدر خورشیدی باسئوس | Baseus Smart Solar Power Wireless

هولدر و پایه نگهدارنده باسئوس که از جنس پلاستیک PC ، ABS و آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و می توان گوشی های موبایلی با سایز 4.7 تا 6.7 اینچ به راحتی بر روی آن قرار داد.

جارو شارژی بیسوس | Baseus C1 Capsule Vacuum Cleaner

جارو برقی باسئوس به دلیل سایز کوچک و قابل حمل خود این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند به راحتی این محصول شارژی را با خود حمل و در هر مکانی که نیاز دارند از آن استفاده نمایند.

جارو شارژی خودرو باسئوس | Baseus A2 Car Vacuum Cleaner

دارای توان خروجی 70 وات 18 دقیقه مدت استفاده به طور مداوم شارژ کامل در مدت 3 الی 4 ساعت ابعاد کم و وزن سبک قابل حمل