TPE

نمایش دادن همه 4 نتیجه

کابل تبدیل USB به Type-C باسئوس | Nimble Type-C Portable Cable 23cm CATMBJ-01

290,000 تومان
کابل تبدیل CATMBJ-01 که  Type-c به USB می باشد و مناسب برای انتقال دیتا و شارژ کردن است، دارای میزان انتقال جریان 2 آمپر و طول 23 سانتی متر بوده و به دلیل اندازه آن به راحتی قابل حمل است.

کابل تبدیل 22 سانتی متری USB به Type-C باسئوس | Bracelet Cable CATFH-06B

کابل تبدیل CATFH-06B باسئوس برای تبدیل USB به Type-C به کار می رود و قابلیت دستبند شدن و وصل کردن آن به کیف و ... از ویژگی های این محصول بوده که طول آن 22 سانتی متر است و جریان 5 آمپر را انتقال می دهد.

دانگل و گیرنده بلوتوثی صدا یوسامز | Car Audio Receiver US-SJ504

اگر ضبط خودرو شما بلوتوث ندارد دانگل US-SJ504 که محصول USAMS می باشد به کمک شما می آید تا از هزینه بیشتر برای خرید ضبط جدید ماشین بی نیاز شوید، قفط کافیست با وصل کردن این گیرنده بلوتوثی به ضبط خودرو از طریق کابل AUX به پورت 3.5 میلی متری ضبط ماشین، و وصل کردن سمت USB آن به فندکی ماشین یا درگاه USB ضبط که برای تامین انرژی نیاز می باشد، ضبطی با قابلیت بلوتوث داشته باشید.

کابل تبدیل USB به USB-C بیسوس مدل CATSH-A02 طول 2 متر

کابل USB به Type-C بیسوس به طول 0.5 متر است و دارای جریان 5 آمپر و ولتاژ 5ولت است. این کابل با ایجاد حداکثر توان شارژ خروجی روی گوشی های تایپ سی و مخصوصا هواوی، کارآیی شارژ را تا حد زیادی بهبود می بخشد. درون کابل نیز از هسته مسی ساخته شده است. این هسته مسی از6 کابل مسی تشکیل شده است که تا چند برابر سرعت شارژ را بهبود بخشیده است.