BOYA

نمایش دادن همه 26 نتیجه

میکروفون استدیویی بویا | BOYA BY-M800 Cardioid Condenser Microphone

2,930,000 تومان
بویا BY-M800 یک میکروفون استودیویی می باشد که از جنس پلاستیک با کیفیت و فلز ساخته شده است و علاوه بر این به دلیل داشتن طراحی ارگونومیک و پایه ایی ضد لغزش می تواند گزینه مناسبی برای استفاده در استودیو های ضبط صدا باشد.

میکروفون دستی بویا | BOYA BY-HM100 Omni-Directional Handheld Microphone

1,899,000 تومان
این میکرفون از نوع داینامیک می باشد و به دلیل طراحی ارگونومیک و متریال ساخت بالا تا حدود قابل قبولی می تواند نویز ها و سر و صدا های اطراف را به خوبی فیلتر کند.

کیت ویدیوئی بویا | Boya BY-VG330 Ultimate Smartphone Video Kit

1,830,000 تومان
این مجموعه بویا مناسب جهت تولید محتوای صوتی و تصویری می باشد ، و با وجود سه پایه ای مناسب و بهره مندی از میکروفون BY-MM1 در بسته بندی خود می تواند گزینه مناسبی برای کسانی که علاقه مند به ضبط تصاویر هستند باشد.

میکروفن کندانسر بویا | Boya BY-M100D

1,499,000 تومان
کندانسر برند بویا که با ابعاد 72*18 میلی متر و وزن 9.5 گرم  از کیفیت عالی جهت ضبط صدا بهره می برد تا کاربران بتوانند به راحتی از آن جهت تهیه پادکست و تولید محتوا استفاده کنند.

میکروفون شات گان بویا | BOYA BY-BM2021 Super-Cardioid Shotgun Microphone

1,050,000 تومان
بویا BY-BM2021 یکی از میکروفون های کاردیود می باشد که از جنس پلاستیک با کیفیت ABS شده و با ابعاد مناسب و وزن سبک خود این امکان را فراهم می سازد تا بتوانید آن را به راحتی حمل و از کارایی های آن استفاده نمایید.

میکروفون یقه ای بویا | Boya BY-M1DM

840,000 تومان
میکروفون یقه ای برند بویا که با 4 متر طول سیم میکرفون و کیفیت عالی ظبط صدا به راحتی می تواند جهت انجام پادکست و تولید محتوا مورد استفاده قرار بگیرد.

میکروفون یقه ای بویا | Boya BY-M1

560,000 تومان
میکروفون یقه ای برند بویا که با ابعاد 8.30*8.30*18 میلی متر ، وزن 18 گرم و سیمی به طول 6 متر از کیفیت عالی جهت ضبط صدا بهره می برد تا کاربران بتوانند به راحتی از آن جهت تهیه پادکست و تولید محتوا استفاده کنند.

میکروفن کندانسر بویا | Boya BY-M100UC

کندانسر برند بویا که با ابعاد 80*18 میلی متر و وزن 10.5 گرم از کیفیت عالی جهت ضبط صدا بهره می برد تا کاربران بتوانند به راحتی از آن جهت تهیه پادکست و تولید محتوا استفاده کنند.

کارت صدا بویا | Boya BY-AM1 Dual-Channel Audio Mixer

میکسر صدای دو کاناله بویا توانایی اتصال به گیتار ، اسپیکر ، کامپیوتر و میکروفن را داراست و می تواند صدای شفاف و با کیفیت را برای کاربران انتقال دهد تا بتوانند به کارهایی نظیر میکس و مستر بپردازند.

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WM3D

میکروفون بی سیم  Boya BY-WM3D از سیستم وایرلس 2.4 گیگا هرتزی با برد 60 متری در ضبط صدای زنده بهره می برد که با توجه به این قابلیت می توان برای کاربرد خبرنگاری، تولید محتوا ، کنفرانس ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

میکروفون یقه ای بویا | Boya BY-M3

این مدل از میکروفون یقه ای برند بویا با طول کابل 6 متر مخصوص دستگاه هایی با پورت تایپ سی طراحی و تولید شده است.

بسکت میکروفون بویا | Boya BY-WS1000

بسکت میکروفون بویا به دلیل طراحی منحصر به فرد و قسمت خز دار موجود بر روی خود به خوبی می تواند نویز های مزاحم را در هنگام ضبط صدا از بین ببرد و صدایی با کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد.

میکروفون کندانسر بویا | BOYA BY-PM700 USB Microphone

بویا BY-PM700 یک میکروفون کندانسر می باشد که از جنس فلز با کیفیت ساخته شده است و علاوه بر این به دلیل داشتن طراحی ارگونومیک و پایه ایی ضد لغزش می تواند گزینه مناسبی برای استفاده باشد.

میکروفون استدیویی بویا | BOYA BY-M1000 Large Diaphragm Condenser Microphone

بویا BY-M1000 یک میکروفون استودیویی می باشد که از جنس پلاستیک با کیفیت و فلز ساخته شده است و علاوه بر این به دلیل داشتن طراحی ارگونومیک و پایه ایی ضد لغزش می تواند گزینه مناسبی برای استفاده در استودیو های ضبط صدا باشد.

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WM4 Pro-K2

میکروفون بی سیم بویا BY-WM4 Pro-K2 از سیستم وایرلس 2.4 گیگاهرتزی با برد 60 متری در ضبط صدای زنده بهره می برد که با توجه به این قابلیت می توان برای کاربرد خبرنگاری، تولید محتوا ، کنفرانس ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WFM12

میکروفون بی سیم بویا  BY-WFM12 به دلیل استفاده از امواج  VHF بین کاربران به نام هاش اف شناخته می شود،و برای استفاده در موقعیت‌های مصاحبه، ENG، EFP، ساخت فیلم و تولید محتوا بسیار کار آمد و مناسب می باشد.

کیت ویدیوئی بویا | Boya BY-VG350 Ultimate Smartphone Video Kit

این مجموعه بویا مناسب جهت تولید محتوای صوتی و تصویری می باشد ، و با وجود سه پایه ای مناسب و بهره مندی از میکروفون BY-MM1 در بسته بندی خود می تواند گزینه مناسبی برای کسانی که علاقه مند به ضبط تصاویر هستند باشد.

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WM4 Pro-K3

میکروفون بی سیم بویا BY-WM4 Pro-K3 از سیستم وایرلس 2.4 گیگاهرتزی با برد 60 متری در ضبط صدای زنده بهره می برد که با توجه به این قابلیت می توان برای کاربرد خبرنگاری، تولید محتوا ، کنفرانس ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WM4 Pro-K5

میکروفون بی سیم بویا BY-WM4 Pro-K5 از سیستم وایرلس 2.4 گیگاهرتزی با برد 60 متری در ضبط صدای زنده بهره می برد که با توجه به این قابلیت می توان برای کاربرد خبرنگاری، تولید محتوا ، کنفرانس ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WM4 Pro

سیستم وایرلس 2.4 گیگاهرتزی با برد 50 مترحساسیت +/-3 دسی بلپوشش فومیقطبیت omni directionalکاربرد برای خبرنگاری، تولید محتوا ، کنفرانس ها و …

میکروفون یقه ای بویا | Boya BY-M2

این مدل از میکروفون یقه ای برند بویا با طول کابل 6 متر مخصوص دستگاهای برند اپل ( ipad , iphone ) می باشد و این برند دارای تاییده MFi است.

میکروفون یقه ای بویا | Boya BY-M1 Pro

میکروفون یقه ایدارای وزنی سبک با طول کابل 6 متراستفاده برای تولید محتوا و یا ضبط کردن صداگستره دینامیکی 78 دسیبلپاسخ‌گویی 70Hz~18kHz

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WM8 Pro-k2

میکروفون بی سیم بویا مدل BY-WM8 Pro-k2 به دلیل به کار گیری میکروفن بی سیم دو کاناله ‌ی UHF بین کاربران به نام هاش اف شناخته می شود،و برای استفاده در موقعیت‌های مصاحبه، ENG، EFP، ساخت فیلم و تولید محتوا مناسب می باشد.

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WM8 Pro-k1

میکروفون بی سیم بویا مدل BY-WM8 Pro-k1 به دلیل به کار گیری میکروفن بی سیم دو کاناله ‌ی UHF بین کاربران به نام هاش اف شناخته می شود،و برای استفاده در موقعیت‌های مصاحبه، ENG، EFP، ساخت فیلم و تولید محتوا مناسب می باشد.

میکروفون بی سیم بویا | Boya BY-WM4 Mark II

میکروفون بی سیم بویا BY-WM4 Mark II از سیستم میکروفن بی سیم 2.4 گیگاهرتزی در ضبط صدای زنده بهره می برد که با توجه به این قابلیت می توان برای کاربرد خبرنگاری، تولید محتوا ، کنفرانس ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

میکروفون کاردیود بویا | Boya BY-MM1

میکروفون کاردیود بویا دارای الگوی قطبی CARDIOID است یعنی  از ناحیه جلو به دریافت صدا حساس تر است، و دیافراگم این میکروفون دارای سایز 2.1 اینچ می باشد. همچنین Boya BY-MM1 یک میکروفون بسیار جمع و جور و سبک وزن  می باشد.

برند بویا (BOYA)

بویا یک شرکت تولید کننده میکروفون و تجهیزات صوتی چینی میباشد که از سال 2007 شروع به فعالیت کرده است. ویژگی مهم برند بویا قیمت نسبتا اقتصادی آن نسبت به کیفیت خیلی خوب آن می باشد. فروشگاه هیلاتل تمامی محصولات برند بویا (Boya) را بصورت کاملا اورجینال و با ضمانت اصالت کالا به مشتریان عزیز عرضه مینماید.