Viva Madrid

نمایش دادن همه 5 نتیجه

کیف ویوا مادرید مدل Elegant مناسب برای اپل IPad Pro 12.9 2021

کیف ویوا مادرید مدل Elegant مناسب برای اپل IPad Pro 12.9 2021 از جنس طرح چرم بوده و دارای 3 حالت مختلف استند می باشد که بنا بر نیاز خود می توانید آن را تنظیم کنید.

کیف ویوا مادرید مدل Tegra اپل IPad Pro 11 2021

کیف ویوا مادرید مدل Tegra اپل IPad Pro 11 2021 از 2 تکه ی مجزای قاب و درب که قابلیت استند شدن دارد تشکیل شده است که به لطف آهنربای به کار رفته در آن به هم متصل می شوند که شما می توانید هم به عنوان کیف و هم به عنوان قاب از آن استفاده کنید.

کاور ویوا مادرید CLARO مناسب برای اپل AirPods Max

کیف ویوا مادرید CRADO مناسب برای اپل AirPods Max از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و ساخته شده از TPU می باشد و شرکت ویوا مادرید این کاور را مخصوص محصول اپل Airpods Max تولید کرده است.

کیف ویوا مادرید CRADO مناسب برای اپل AirPods Max

کیف ویوا مادرید CRADO مناسب برای اپل AirPods Max از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و دارای پوشش نرم داخلی نیز می باشد و شرکت ویوا مادرید این کیف را مخصوص محصول اپل Airpods Max تولید کرده است.

قلم لمسی مناسب آیپد ویوا مادرید | Viva Madrid Glide Magnetic Stylus Pencil For Ipad

قلم لمسی مناسب آیپد ویوا مادرید که با یک بار شارژ در مدت زمان 1.5 ساعت می تواند زمان استفاده 5 ساعته به طور مداوم و تا 5 ماه در حالت استند بای را برای شما فراهم کند، البته ناگفته نماند که این قلم لمسی فقط مخصوص تمامی مدل های آیپد می باشد و بر روی دستگاهای دیگر کار نمی کند.