Executive Anvil

کابل تبدیل USB به Type-C/microUSB بیسوس 23 سانتی متری | Baseus Portable Data Cable

Hila-1660-947

کابل تبدیل بیسوس که رابط اصلی آن پورت Type-C می باشد، اما یک تبیدل Type-C به microUSB توسط یک گیره بر روی کابل آن وصل شده است که شما با توسط آن می توانید هر دو پورت را شارژ نمایید.

برند
ناموجود
ناموجود


کابل تبدیل USB به Type-C/microUSB بیسوس 23 سانتی متری Baseus Portable Data Cable

کابل تبدیل USB به Type-C/microUSB مدل CAMUTC-01 برند بیسوس با طول 23 سانتی متری که از چندین رشته ی سیم باروکش و بدنه ای متشکل از کنف و پارچه تشکیل شده و به همین دلیل از مقاومت بالایی در برابر گره خوردن ، در هم پیچیدن ، فشار و کشش برخوردار است. همچنین برای کسانی که به دو پورت مختلف microUSB و Type-C سرو کار دارند و در طول روز باید از هر دو پورت استفاده نمایند و مجبور باشند همیشه دو کابل را با خود حمل کنند کار را آسان کرده زیرا بر روی این کابل یک تبدل Type-C به microUSB که توسط گیره به آن وصل شده است وجود دارد و شما می توانید با استفاده از آن هر دستگاهی که دارای این پورت های ورودی باشد را شارژ کنید. کابل CAMUTC-01 بیسوس با توان خروجی 2.4 آمپر و طول 23 سانتی متر برای استفاده های روزمره و به خصوص همراه با پاوربانک بسیار مناسب می باشد و شما می توانید علاوه بر شارژ از این کابل برای انتقال اطلاعات خود با سرعت هم استفاده کنید.

   

کابل تبدیل USB به Type-C/microUSB بیسوس مدل Portable Data Cable را از هیلاتل بخواهید

فروشگاه هیلاتل با تیمی حرفه ای در ارائه محصولات روز بازار در سه فروشگاه آفلاین و بک فروشگاه آنلاین آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به تمامی هموطنان عزیز میباشد.

میتوانید از دسته بندی کابل و شارژر دیگر محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.

همچنین پیشنهاد میشود برای اطلاع از تازه های تکنولوژی و نقد و بررسی حرفه ای محصولات مجله خبری هیلاتل را مشاهده نمایید.

Hila-1660-947

مشخصات

طول کابل
23 سانتی متر
نوع کابل
USB
نوع رابط
USB-C - microUSB

مرجع خاص

محصولات مرتبط