Executive Anvil

چراغ LED یو اس بی شیائومی مدل Mija USB Light

Hila-1296-1157

بدنه این محصول از سیلیکون پوشیده شده است تا علاوه بر انتقال حس خوشایند بتواند تحمل خم و راست شدن های مکرر آن را داشته باشد چرا که چراغ های پرتابل شیائومی دارای بدنه منعطفی هستند و میتوان آنها را در حالت های مختلف فیزیکی تنظیم کرد. 

برند
ناموجود
ناموجود


چراغ LED یو اس بی شیائومی مدل Mija USB Light

بدنه این محصول از سیلیکون پوشیده شده است تا علاوه بر انتقال حس خوشایند بتواند تحمل خم و راست شدن های مکرر آن را داشته باشد چرا که چراغ های پرتابل شیائومی دارای بدنه منعطفی هستند و میتوان آنها را در حالت های مختلف فیزیکی تنظیم کرد. به لطف استفاده از کانکتور USB استاندارد میتوان آنرا تقریبا به هر درگاه USB متصل کرد و از روشنایی آن استفاده کرد. ولی پر کاربرد ترین موارد استفاده شامل موارد: اتصال به پاور بانک، لپ تاپ، تبلت یا کیبورد دارای USB می باشد که میتواند در هر محیط کم نوری کاربر خود را همراهی کند. چراغ های LED شیائومی با طراحی زیبا و فانتزی، وزن کم، کیفیت عالی و قیمت مناسب میتوانند به بهترین هدیه برای دوستانتان تبدیل شود.

  

چراغ LED یو اس بی شیائومی مدل Mija USB Light را از هیلاتل بخواهید

فروشگاه هیلاتل با تیمی حرفه ای در ارائه محصولات روز بازار تکنولوژی در سه فروشگاه آفلاین و یک فروشگاه آنلاین آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به تمامی هموطنان عزیز میباشد.

میتوانید از دسته سایر لوازم جانبی محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.

همچنین پیشنهاد میشود برای اطلاع از تازه های تکنولوژی و نقد و بررسی حرفه ای محصولات مجله خبری هیلاتل را مشاهده نمایید .

Hila-1296-1157

مشخصات

نوع اتصال
با سیم

مرجع خاص

محصولات مرتبط