پاسخ و پرسش های متداول

به دلیل فعالیت فروشگاه هیلاتل در تهران ارسال کالا در داخل مناطق 22 گانه تهران از طریق پیک و نهایتا ظرف 24 ساعت انجام خواهد شد و در شهرستان ها بسته به مصافت و نوع کالا از طریق کالا رسان ها (چاپار ، تیپاکس و ..) ظرف 2 الی 5 روز کاری انجام می شود، البته توجه داشته باشید که در صورت سفارش در زمان تعطیلی های رسمی و یا ایجاد شرایط کشوری خاص زمان تحویل کالا افزایش خواهد یافت. 

هزینه ارسال کالا در داخل و خارج از تهران برای انواع روش های ارسال یکسان و 25 هزار تومان میباشد، البته یک نوع ارسال فوری با هزینه 45 هزار تومان مخصوص شهر تهران نیز وجود دارد.

خرید از فروشگاه اینترنتی هیلاتل از طریق درگاه های بانکی داخل سایت انجام می پذیرد و پس از تایید پرداخت پیامکی مبنی بر شماره و اطلاعات سفارش برایتان ارسال میگردد؛ همچنین برای در جریان قرار گرفتن بهتر شما از پردازش و ارسال کالا تمامی مراحل از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

برای خرید از فروشگاه اینترنتی شهر جانبی هیلاتل باید در ابتدا ثبت نام انجام دهید و اطلاعات خود را داخل سایت وارد نمایید.
برای پرداخت اینترنتی به این موارد نیاز خواهید داشت :

1- شماره کارت 16 رقمی کارت عابر بانک

2- تاریخ انقضای کارت بانکی

3- کد CVV2 کارت بانکی

4- رمز دوم بانک

شهر جانبی هیلاتل مدت زمان 24 ساعت را برای تست و بررسی تمامی کالا در نظر گرفته که در صورت بروز مشکل می توانید کالا را مرجوع نمایید، اما از نظر گارانتی بلند مدت تنها محصولاتی که دارای کارت گارانتی می باشند امکان دریافت خدمات و پشتیبانی را از نمایندگی شرکت های گارانتی کننده دارند.

 

**تمامی کالاها از انبار هیلاتل ارسال میشوند و قبل از ارسال تصاویر بسته بندی و کالای ارسالی ضبط میگردد که در صورت نیاز به مشتری ارسال شود.**

1- کالا های دارای کارت گارانتی خدمات پس از فروششان مرتبط به شرکت گارانتی میباشد و فروشگاه هیلاتل مسئولیتی بابت خدمات پس از فروش آن ها ندارد.

2- در صورت مغایرت کالای ارسال شده با محتویات سفارش امکان عودت کالا تا 24 ساعت پس از تحویل کالا وجود دارد.

3- در صورت خرابی محصول اعم از شکستگی ، پارگی و کار نکردن محصول ، امکان بازگشت کالا تا 24 ساعت پس از تحویل کالا وجود دارد.

4- هرگونه خسارتی که هنگام حمل و نقل به کالا وارد شده باشد ، پس از هماهنگی با فروشگاه تا 24 پس از تحویل امکان عودت دارد.

5- در صورت انصراف از خرید کالا زمانی که کالا برای مشتری ارسال شده باشد ، هزینه رفت و برگشت کالا از مبلغ خرید کسر شده و مابه التفاوت وجه برای مشتری واریز خواهد شد.

6- در صورت عدم مغایرت کالا با کالای سفارشی ، امکان برگشت کالا بعد از 24 ساعت امکان پذیر نخواهد بود و در صورت انصراف از خرید تا 24 ساعت بعد از سفارش ، هزینه رفت و برگشت کالا از مبلغ خرید کسر شده و مابه التفاوت وجه برای مشتری واریز خواهد شد.

7- در صورت مغایرت کالای تحویل شده با کالای سفارشی ، موارد زیر امکان عودت کالا را از بین میبرند:

– ایجاد هرگونه خط و خش روی کالا توسط مشتری

– ایجاد خراش روی محصول توسط مشتری

– پارگی کارتن کالا یا محتویات داخل کارتن توسط مشتری

– کسر شدن محتویات داخل جعبه محصول

– استفاده از کالا