Executive Anvil

موس گیمینگ بیسوس | Baseus Gaming Mouse GMGM01-01

Hila-1178-6570

علاقه مندان به بازی های کامپیوتری و کسانی که گیمر حرفه ای هستند، یک موس برای خود انتخاب می کنند که تمام نیازهای شان در زمینه بازی کردن را پوشش دهد. به جای یک موس معمولی با دقت پایین، موس گیمینگ Baseus GMGM01-01 Gaming Mouse با داشتن 9 کلید قابل برنامه ریزی پاسخگوی همه نیاز گیمر است.

برند
رنگ
  • مشکی
گارانتی
  • گارانتی اصالت کالا
520,000 تومان
24 الی 72 ساعت
موجود در انبار هیلاتل !

 

تضمین اصالت کالا

 

تحویل 24 الی 72 ساعت

موس گیمینگ بیسوس Baseus Gaming Mouse GMGM01-01

علاقه مندان به بازی های کامپیوتری و کسانی که گیمر حرفه ای هستند، یک موس برای خود انتخاب می کنند که تمام نیازهای شان در زمینه بازی کردن را پوشش دهد. به جای یک موس معمولی با دقت پایین، موس گیمینگ Baseus GMGM01-01 Gaming Mouse با داشتن 9 کلید قابل برنامه ریزی پاسخگوی همه نیاز گیمر است. به جز کلیک چپ و کلیک راست و کلیک وسط ، 6 کلیک دیگر در موس گیمینگ Baseus GMGM01-01 Gaming Mouse وجود دارد که هر 9 کلید با نرم افزار بیسوس قابل برنامه ریزی هستند. کنار کلیک وسط موس، دو کلید وجود دارد که در حالت پیش فرض Dpi موس را کم و زیاد می کنند. دور تا دور موس 18 عدد LED کوچک به رنگ نارنجی در کنار هم قرار دارد که جلوه خاصی به موس می دهد و در صورت تمایل می توانید کلا LED را خاموش کنید. طراحی موس به صورت ارگونومیک و مناسب برای افراد راست دست است. دست خود را هم به صورت صاف و هم خمیده می توانید به راحتی روی آن قرار دهید و با موس کار کنید. اسکرول موس، روان حرکت می کند و مکانیک آن طوری است که پاسخدهی سریع تری داشته باشد.

        

نرم افزار موس گیمینگ GMGM01-01

نرم افزار موس گیمینگ GMGM01-01 قابلیت نصب روی اکثر نسخه های ویندوز از 2000 تا ,ویندوز 10 را دارد. این نرم افزارامکان تنظیم کردن مقدار پیش فرض Dpi را دارد ( حداکثر 6400 ). سرعت اسکرول کردن موس را به دلخواه می توانید تعیین کنید. سرعت دبل کلیک را کم و زیاد کرده و سرعت حرکت نشانگر موس را نیز معلوم نمایید. در بخش ماکرو می توانید به دلخواه خود به هر کدام از کلید های موس عملکردهایی که زیاد از آنها استفاده می کنید را اختصاص دهید.کسی که موس گیمینگ تهیه می کند طبیعتا ترجیح می دهد که از همان موس برای استفاده معمولی کامپیوتر خود هم استفاده کند و نیازی به موس دیگر نداشته نباشد. موس گیمینگ بیسوس Baseus GMGM01-01 راه حل ساده ای برای این موضوع در نظر گرفته است. شما می توانید با یک کلیک موس را در دو حالت آفیس و گیمینگ به دلخواه تنظیم کنید.

          

حالات گیمینگ موس بیسوس

در حالت آفیس، 4 کلید سمت چپ، به این صورت عمل می کنند که کلید وسطی برای نمایش دسکتاپ و دو کلید دو طرف آن عملکرد Forward و Backward را انجام می دهند. تک کلید باقی مانده که زیر این 3 کلید یاد شده قرار دارد می تواند به این صورت تعریف شود که به جای زدن پشت سر هم یک کلید مشخص، این کار خودکار با فاصله زمانی مشخص انجام شود. و در حالت گیم، 3 کلید کنار هم که سمت چپ موس هستند کار کلیدهای Ctrl ، Alt و Shift را انجام می دهند. تک کلید باقیمانده کنار این 3 کلید هم وظیفه اش هدفگیری در بازی های تیراندازی است. امکان کاهش و افزایش دقت موس (Dpi) که با دو کلید کنار کلیک وسط موس انجام می شود در بعضی بازی های تیراندازی به خوبی کاربرد خود را نشان می دهند. به طور مثال اگر در یک بازی سبک تیراندازی باشید و بخواهید با تفنگ دوربین دار هدف گیری دقیقی روی سوژه انجام دهید، وقتی روی دوربین اسلحه زوم کرده اید، اینجا با همین 2 کلید ذکر شده Dpi را می توانید کاهش دهید تا با ظرافت بیشتری دوربین اسلحه را روی هدف تنظیم کنید. وقتی تیر را در حالت زوم تفنگ، شلیک کردید، دوباره با همان دو کلید Dpi را زیاد کنید و به بازی ادامه دهید.

       

سایر مشخصات Baseus Gaming Mouse GMGM01-01

همان طور که اشاره شد، دقت این موس 6400 Dpi است. شتاب حرکت آن 50G سرعت تشخیص حرکت سنسور اپتیکال موس 200 اینچ بر ثانیه است و, دقتش در پاسخدهی 1000 هرتز می باشد و تا 5 میلیون کلیک کار می کند.کابل موس به درگاه USB کامپیوتر متصل می شود این کابل از الیاف در هم تنیده درست شده که در برابر پوسیدگی مقاوم است و به سادگی قطعی پیدا نمی کند . 143 گرم وزن موس می باشد و این موس با تمام ویندوزها، اندروید و لینوکس سازگاری دارد و دو تاییدیه CE و RoHS را نیز دریافت کرده است.

    

موس گیمینگ Baseus مدل Gaming Mouse GMGM01-01 در شهر جانبی هیلاتل

میتوانید از دسته بندی موس دیگر محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.

همچنین پیشنهاد میشود برای اطلاع از تازه های تکنولوژی و نقد و بررسی حرفه ای محصولات مجله خبری هیلاتل را مشاهده نمایید.

Hila-1178-6570
1 قلم

مشخصات

وزن
163 گرم
اتصال دهنده
USB
نوع اتصال
با سیم
حساسیت
6400 Dpi
سایر ویژگی ها
دارای 9 کلید

مرجع خاص

محصولات مرتبط