Executive Anvil

کاور محافظ لنزدار مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 10 Lite

Hila-1567-820

استفاده از قاب ها و محافظ های صفحه نمایش به یک امر تقریبا ضروری تبدیل شده چون ممکن است با کوچکترین اشتباه یا ضربه خوردن آسیب زیادی به تلفن همراه شما وارد شود، قاب ها در طرح ها و کیفیت های بسیار متنوعی موجود هستند که می توانید با توجه به سلیقه خود قاب مورد نظرتان را خریداری کنید.

برند
ناموجود
ناموجود


کاور محافظ لنزدار مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy Note 10 Lite

استفاده از قاب ها و محافظ های صفحه نمایش به یکم امر تقریبا ضروری تبدیل شده چون ممکن است با کوچکترین اشتباه یا ضربه خوردن آسیب زیادی به تلفن همراه شما وارد شود، قاب ها در طرح ها و کیفیت های بسیار متنوعی موجود هستند که می توانید با توجه به سلیقه خود قاب مورد نظرتان را خریداری کنید. این کاور با توجه به درب کشویی که در قسمت بالای قاب قرار گرفته است می تواند به خوبی از لنز موبایل شما مراقبت کند به طوری که هنگامی که استفاده ای از دوربین گوشی موبایل ندارید پوشش کشویی را بر روی دوربین قرار می دهید و با وجود این پوشش احتمال آسیب دیدن لنز دوربین شما به حداقل ممکن میرسد. همچنین پشت این کاور به صورت مات بوده و جذابیت خاصی را به ظاهر گوشی گوشی موبایل شما می بخشد و دور این قاب ژله ای بوده و باعث می شود که به راحتی گارد بر روی گوشی شما قرار گرفته و همچنین در آسیب های احتمالی از گوشی شما محافظت بیشتری را انجام می دهد.

  

کاور محافظ لنز دار سامسونگ  Galaxy Note 10 Lite را از هیلاتل بخواهید

فروشگاه هیلاتل با تیمی حرفه ای در ارائه محصولات روز بازار تکنولوژی در سه فروشگاه آفلاین و یک فروشگاه آنلاین آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به تمامی هموطنان عزیز میباشد.

میتوانید از دسته بندی کیف و کاور دیگر محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.

همچنین پیشنهاد میشود برای اطلاع از تازه های تکنولوژی و نقد و بررسی حرفه ای محصولات مجله خبری هیلاتل را مشاهده نمایید.

Hila-1567-820

مشخصات

جنس
پلاستیک سخت ، پلاستیک نرم
مناسب برای گوشی
سامسونگ Galaxy Note 10 Lite
مقاومت در برابر ضربه
دارد

مرجع خاص