Executive Anvil

پایه نگهدارنده بیسوس | Baseus Lets Go SUPM-GY

Hila-1854-1200

پایه نگهدارنده بیسوس مدل Lets Go SUPM-GY که مناسب برای تمامی گوشی های تلفن همراه و تبلت ها جهت استفاده در حالت استند می باشد.

برند
ناموجود
ناموجود


پایه نگهدارنده بیسوس Baseus Lets Go SUPM-GY

پایه نگهدارنده گوشی تلفن همراه SUPM-GY برند بیسوس که دارای ابعاد 140*20*3 میلی متری با وزن 8.7 گرمی می باشد و شما می توانید به راحتی موبایل خود را بر روی آن قرار دهید و به استفاده از آن بپردازید، نکته دیگر درباره Lets Go SUPM-GY جنس آن می باشد که از سیلیکون و PC ساخته شده که آن را در مقابل ضربه و خراش مقاوم کرده است و همچنین قسمت میانی این محصول به دلیل تنظیم برای هر گوشی موبایل متحرک می باشد و به شما امکان این را می دهد تا پایه ها را به صورت 360 درجه بچرخانید و در بهترین حالت خود نسبت به پایه دیگر قرار دهید. اگر Baseus Lets Go SUPM-GY نگاه کنید، قسمتی زرد رنگ را خواهید دید که با استفاده از آن می توانید زاویه قرار گیری یا شیب گوشی را در 3 حالت تغییر و تنظیم کنید که آن سه حالت عبارت اند از زوایای 60 ، 70 یا 80 درجه.

  

پایه نگهدارنده Baseus مدل Lets Go SUPM-GY را از هیلاتل بخواهید

فروشگاه هیلاتل با تیمی حرفه ای در ارائه محصولات روز بازار در سه فروشگاه آفلاین و بک فروشگاه آنلاین آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به تمامی هموطنان عزیز میباشد.

میتوانید از پایه و نگهدارنده دیگر محصولات مرتبط را مشاهده نمایید.

همچنین پیشنهاد میشود برای اطلاع از تازه های تکنولوژی و نقد و بررسی حرفه ای محصولات مجله خبری هیلاتل را مشاهده نمایید.

Hila-1854-1200

مشخصات

جنس
PC + Manganse steel +Silicone
مناسب برای
انواع گوشی موبایل و تبلت

مرجع خاص

محصولات مرتبط