سرخابی

نمایش دادن همه 38 نتیجه

آبی روشن
بنفش
سبز تیره
سرمه ای
یاسی

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A13 5G

165,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A13 5G یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب سیلیکونی گوشی شیائومی Redmi Note 11
بنفش تیره
سرخابی
سرمه ای
نقره ای آبی

قاب سیلیکونی گوشی شیائومی Redmi Note 11

115,000 تومان
این قاب محافظی با طراحی شیک و از جنس سیلیکون است که به خوبی می تواند از گوشی Redmi Note 11 شما مراقبت کند ، روکش این قاب صاف و یکدست بوده که احساس خوشایندی را منتقل می کند.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Note 20 Ultra
سرخابی
صورتی
قرمز
مشکی
یاسی روشن

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Note 20 Ultra

99,000 تومان
قاب سیلیکونی مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Note 20 Ultra که این نوع قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A02
سرخابی

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A02

95,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A02 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A02S
بنفش
زرد لیمویی
سبز روشن
سرخابی
قرمز
+1
نارنجی

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A02S

95,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A02S قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A32 4G
زرد لیمویی
قرمز
مشکی

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A32 4G

85,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A32 4G یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 8
آبی کاربنی
بنفش
سرخابی

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 8

85,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 8 که این نوع قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Mi 10T Lite 5G

79,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Mi 10T Lite 5G یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Mi 10T | Mi 10T Pro
بنفش تیره
سرخابی
صورتی
قرمز

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Mi 10T | Mi 10T Pro

79,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Mi 10T | Mi 10T Pro یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب محافظ لنز دار سامسونگ Galaxy A71
آبی کاربنی
زرد
قرمز

قاب محافظ لنز دار سامسونگ Galaxy A71

75,000 تومان
قاب محافظ لنز دار سامسونگ Galaxy A71 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب محافظ لنز دار شیائومی Redmi Note 9 Pro Max | Redmi Note 9s | Redmi Note 9 Pro
سرخابی
یاسی

قاب محافظ لنز دار شیائومی Redmi Note 9 Pro Max | 9s | 9 Pro

75,000 تومان
قاب محافظ لنز دار شیائومی Redmi Note 9 Pro Max | Redmi Note 9s | Redmi Note 9 Pro یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب محافظ لنز دار شیائومی Redmi Note 10 4G | Redmi Note 10S
سرخابی
قرمز
مشکی

قاب محافظ لنز دار شیائومی Redmi Note 10 4G | Redmi Note 10S

75,000 تومان
قاب محافظ لنز دار شیائومی Redmi Note 10 4G | Redmi Note 10S یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S21 Ultra
بنفش تیره
زرد
مشکی

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S21 Ultra

75,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S21 Ultra قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20
آبی
آبی یخی
صورتی
قرمز
کرم
+1
مشکی

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20

75,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20 که این نوع قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A11
بنفش
زرد لیمویی
صورتی
قرمز

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A11

69,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A11 که این نوع قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A70
سرخابی

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A70

65,000 تومان
قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A70 که این نوع قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S21 FE

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S21 FE یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy Note 10 Lite

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy Note 10 Lite قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 10 Pro | Redmi Note 10 Pro Max

copy of قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 10 Pro | Redmi Note 10 Pro Max یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A31

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A31 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Mi 10T

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Mi 10T یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Poco M3 Pro

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Poco M3 Pro یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب محافظ لنز دار شیائومی Redmi 9T | Poco M3

قاب محافظ لنز دار شیائومی Redmi 9T | Poco M3 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

کیف کلاسوری تبلت سامسونگ گلکسی Tab A 8.0 2019 | T295 / T290

کیف کلاسوری تبلت سامسونگ گلکسی (Galaxy Tab 8.0 (2019 که قابلیت استند شدن را داراست ، دارای قابی ژله ای با پوشش 360 درجه میباشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A50 | Galaxy A30s | Galaxy A50s

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A50 | Galaxy A30s | Galaxy A50s یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب گوشی ژله ای هوآوی Mate S

قاب گوشی ژله ای هوآوی Mate S از جمله قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشند.

قاب سیلیکونی محافظ لنز دار گوشی سامسونگ Galaxy A52

قاب سیلیکونی محافظ لنز دار گوشی سامسونگ Galaxy A52  یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد ودر قسمت دوربین قاب قرار گرفته است که با وجود آن در زمانی که به دوربین گوشی نیازی ندارید ، آن را بسته و سبب محافظت بخصوصی در قسمت دوبین خواهید شد.

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 10

قاب سیلیکونی زیر بسته شیائومی Redmi Note 10  یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy M51

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy M51 که این نوع قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20 FE

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy S20 FE که این نوع قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشند.

بند سیلیکونی مناسب برای ساعت هوشمند ایمیلب KW66 45mm

بند طرح سیلیکون یکی از پرطرفدار ترین بند های موجود به دلیل طراحی جداب و شیکی که دارد می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته اپل آیفون 12 | Iphone 12

قاب سیلیکونی زیر بسته اپل Iphone 12  یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی S10

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی S10 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشد.

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی S7 Edge

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی S7 Edge یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشد.

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی Note 10

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی Note 10 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشد.

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی A20 / A30

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی A20 / A30 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشد.

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی A5 2017 | A520

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی A5 2017 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشد.

کاور مناسب برای گوشی موبایل سونی Xperia XA1

کاور مناسب برای گوشی موبایل سونی Xperia XA1 که این کاور به دلیل جنس پلاستیک به کار رفته در آن از انعطاف خوبی برخودار می باشد که باعث مخافظت بیشتر از گوشی در برابر آسیب های احتمالی میشود.