قهوه ای تیره

نمایش دادن همه 9 نتیجه

قهوه ای تیره
مشکی

کیف کلاسوری DDU گوشی سامسونگ Galaxy S22 Ultra

249,000 تومان
پوشش 360 درجه گوشی مقاومت بالا در برابر ضربه درب مگنتی
کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Samsung Galaxy A13 4G
قهوه ای تیره

کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy A23

155,000 تومان
پوشش 360 درجه گوشی مقاومت بالا در برابر ضربه درب مگنتی

قاب موبایل طرح چرم شیائومی Poco X3

قاب موبایل طرح چرم شیائومی Poco X3 از جنس پلاستیک نرم می باشد و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند به خوبی از دستگاه گوشی موبایل شما حفاظت خواهد کرد.

قاب موبایل طرح چرم سامسونگ Galaxy A02S

قاب موبایل طرح چرم سامسونگ Galaxy A02S از جنس پلاستیک نرم می باشد و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند به خوبی از دستگاه گوشی موبایل شما حفاظت خواهد کرد.

قاب موبایل طرح چرم سامسونگ Galaxy S20 FE

قاب موبایل طرح چرم سامسونگ Galaxy S20 FE از جنس پلاستیک نرم می باشد و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند به خوبی از دستگاه گوشی موبایل شما حفاظت خواهد کرد.

قاب موبایل طرح چرم سامسونگ Galaxy A12

قاب موبایل طرح چرم سامسونگ Galaxy A12 از جنس پلاستیک نرم می باشد و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند به خوبی از دستگاه گوشی موبایل شما حفاظت خواهد کرد.

قاب موبایل طرح چرم سامسونگ Galaxy A42

قاب موبایل طرح چرم سامسونگ Galaxy A42 از جنس پلاستیک نرم می باشد و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند به خوبی از دستگاه گوشی موبایل شما حفاظت خواهد کرد.

کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy A71

کیف کلاسوری طرح چرم سامسونگ Galaxy A71 محافظت 360 درجه ای را از گوشی موبایل شما انجام میدهد که جنس داخل کیف از پلاستیک نرم و بیرون آن پلاستیک طرح چرم می باشد.

کیف کلاسوری هوشمند اپل آیپد Air 2

کیف کلاسوری هوشمند اپل آیپد Air 2 از جنس پلاستیک سخت با روکش طرح چرم تشکیل شده است که در دو حالت قابلیت استند شدن را دارد.