نقره ای آبی

نمایش دادن همه 18 نتیجه

مشکی
نقره ای آبی

کیف فانتزی رو دوشی Youmian طرح کوله پشتی

690,000 تومان
طراحی فانتزی طرح کوله پشتی دارای اندازه مناسب و قابلیت جابجایی ساده دارای 3 زیپ و 2 جای مختلف

کیف کلاسوری Folio Cover تبلت سامسونگ گلکسی T560 / T561

285,000 تومان
کیف کلاسوری Folio Cover تبلت سامسونگ گلکسی T560 / T561 که قابلیت استند شدن را داراست ، دارای قابی ژله ای با پوشش 360 درجه میباشد.
قاب سیلیکونی گوشی شیائومی Redmi Note 11
بنفش تیره
سرخابی
سرمه ای
نقره ای آبی

قاب سیلیکونی گوشی شیائومی Redmi Note 11

115,000 تومان
این قاب محافظی با طراحی شیک و از جنس سیلیکون است که به خوبی می تواند از گوشی Redmi Note 11 شما مراقبت کند ، روکش این قاب صاف و یکدست بوده که احساس خوشایندی را منتقل می کند.

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه سامسونگ Galaxy M62

65,000 تومان
قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه سامسونگ Galaxy M62 قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب گوشی K.DOO Ares اپل IPhone 13 Pro Max

این قاب محافظی ساده و در عین حال شیک است که به خوبی می تواند از گوشی موبایل شما مراقبت کند ، روکش این قاب صاف و یکدست بوده که احساس خوشایندی را به کاربر منتقل می کند. از نقاط مثبت قاب گوشی K.DOO Ares اپل IPhone 13 Pro Max رنگ بندی متنوع آن می باشد که می توانید بنا بر سلیقه خود رنگ مناسب را انتخاب کنید.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A7 2018 | A750

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A7 2018  یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A50 | Galaxy A30s | Galaxy A50s

قاب سیلیکونی زیر بسته سامسونگ Galaxy A50 | Galaxy A30s | Galaxy A50s یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه شیائومی Redmi Note 10 Pro | Redmi Note 10 Pro Max

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه شیائومی Redmi Note 10 Pro | Redmi Note 10 Pro Max قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه شیائومی Redmi Note 10

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه شیائومی Redmi Note 10 قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه شیائومی Redmi 9T

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه شیائومی Redmi 9T قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه سامسونگ Galaxy A72

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه سامسونگ Galaxy A72 قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب موبایل طرح دار هوآوی Psmart 2019 | آنر 10 Lite

قاب موبایل طرح دار هوآوی Psmart 2019 | آنر 10 Lite از جنس پلاستیک نرم ساخته شده است و با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد میتواند علاوه بر بخشیدن ظاهری جذاب به گوشی شما ، به خوبی از گوشی موبایل شما حفاظت کند.

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه هوآوی Y9A

قاب طرح سیلیکونی ضد ضربه هوآوی Y9A قاب ها یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد.

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی A20S

قاب سیلیکونی سامسونگ گلکسی A20S یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و ظاهر ساده و جذاب و همچنین مقاوم در برابر ضربه میباشد.

قاب سیلیکونی زیر بسته اپل آیفون SE 2020

قاب سیلیکونی زیر بسته اپل آیفون SE 2020 یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا با حفاظت مناسب از گوشی میباشد که مدل زیر بسته آن پوشش 360 درجه به گوشی شما میدهد.

قاب سیلیکونی زیر بسته اپل Iphone 11 Pro

قاب سیلیکونی زیر بسته مناسب برای گوشی موبایل اپل Iphone 11 Pro این نوع قاب سیلیکونی یکی از قاب های پر طرفدار با تنوع رنگی بالا و جذاب میباشد که مدل زیر بسته آن پوشش 360 درجه به گوشی شما میدهد.