درباره هیلاتل

اینستاگرام

اینستاگرام شهر جانبی هیلاتل نیز از سال 1395 به طور جدی خدمت رسانی خود را برای توضیح و فروش محصولات اورجینال و اصلی برند های مطرح لوازم جانبی شروع کرد.

 

واتساپ

واتساپ شهر جانبی هیلاتل به منظور فروش عمده و ارتباط با همکاران راه اندازی شده تا علاوه بر خریداران ، همکار ها و عمده فروشان نیز بتوانند به راحتی با ما ارتباط برقرار نمایند.

 

آپارات

آپارات شهر جانبی هیلاتل نیز از سال 1399 به طور جدی خدمت رسانی خود را برای توضیح هرچه بهتر وبیشتر محصولات خود به صورت بصری آغاز به کار کرد.

داستان ما

هـيــــــلاتل در سال ٩٢ با افتتاح اولين فروشگاه خود با هدف ايجاد مجموعه اى بى نظير و متنوع از لوازم جانبى موبايل و تبلت با رويكرد متفاوتى از نظر برخود با مشترى و صداقت در شرح  صحيح مزايا و معايب كالا هاى موجود در شرق تهران آغاز به كار كرد.

در سال ٩٤ دومين شعبه خود را در غرب تهران افتتاح نموديم و با انديشه ى ايجاد بزرگترين فروشگاه لوازم جانبى تهران و همچنين جمع آورى و ارائه معتبر ترين برندهاى اسپيكر و هدفون دنيا  با تغيير مكان و دكوراسيون  فروشگاه ،اين  امر را محقق نموديم .

اكنون با گرد اورى بى نظيرى از برندهايى همچون بيتس،هارمن كاردن،جى بى ال، ،جبرا،سونی،بوز و ساير برندهاى معتبر در زمينه توليد اسپيكر و هدفون اين شعبه به صورت تخصصى به ارائه خدمت به دوستداران و  مشتريان عزيز مشغول است .

به منظور افزايش تنوع كالاهاى موجود در  زمينه هاى مختلف و همچنين اضافه كردن چندين محصول همچون دوربين هاى اكشن،چاپ سريع عكس معتبر ترین برندهای دنیا همچون پلوراید و کداک 

همچنین ارائه كامل تمامى محصولات برند معتبر همچون شياومى،پلنترونيكس،انكر،ايوكى،پاورولوژی،راف پاور شعبه سوم را در كنار شعبه دوم افتتاح نموديم .

 تیم شهر جانبی هیلاتل با استفاده از شبكه هاى اجتماعى مانند اينستاگرام  سعى در به وجود آوردن شيوه هاى گوناگون معرفى كالا نموده تا مشتريان عزيز  بتوانند بهتر ، آسان تر و حتى بدون نياز به مراجعه حضوری به شعب ما كالاهاى مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهند و در صورت نیاز و پسند آن را خريدارى نمایند .

در آخر هم باید گفت که هم اكنون هيلاتل با ٣ شعبه فعال در تهران و بهره گيرى از شيوه هاى فروش آنلاين و غير حضورى سعى در ارائه مجموعه اى كامل از انواع لوازم جانبى موبايل و تبلت و همچنين بهترين برندهاى اسپيكر و هدفون  و دوربین دنيا در ايران نموده تا ديگر هيچ يك از هموطنان در خصوص بررسى و مقايسه و خريد اين كالاها با مشكل مواجه نشوند و بتوانند همه ى نياز خود را در يك مكان رفع كنند .

به همين دليل از هيلاتل با عنوان ''شهر جانبى'' ياد مى كنيم .