نمایش دادن همه 10 نتیجه

قلم لمسی گوشی و تبلت گیرین | Green Universal Pencil

889,000 تومان
قلم لمسی گیرین مدل Green Universal Pencil EL054 که توانایی سازگاری با تمامی دستگاه های لمسی را دارد و می توانید با 1.5 ساعت شارژ به مدت 12 الی 15 ساعت از آن استفاده کنید.

گلس گوشی Green مناسب برای سامسونگ گلکسی S10

345,000 تومان

این گلس توسط کمپانی گرین تولید شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. این محافظ صفحه از برش های دقیقی برخوردار بوده و به خوبی روی صفحه نمایش گوشی موبایل شما قرار می گیرد.

گلس Green مدل Curved Pro اپل IPhone 12 Pro Max

تومان

گلس Green مدل Curved Pro مناسب برای گوشی موبایل اپل IPhone 12 Pro Max شفاف بوده ، دارای برچسب پشت و از کیفیت ساخت بالایی برخودار می باشد.

گلس Green مدل Curved Pro اپل IPhone 12 Mini

299,000 تومان

گلس Green مدل Curved Pro مناسب برای گوشی موبایل اپل IPhone 12 Mini شفاف بوده ، دارای برچسب پشت و از کیفیت ساخت بالایی برخودار می باشد.

کیبورد بی سیم قابل حمل گرین | Green R4 Multi Functional Rollable Rireless Keyboard

کیبورد گرین توانایی اتصال به چند دستگاه را تا برد 10 متر دارد و به راحتی می توانید این صفحه کلید بلوتوثی را به تمامی دستگاهای IOS , Android و ویندوز با کمک فناوری بلوتوث متصل کنید.

گلس Green مدل Privacy Plus اپل IPhone 12 mini

355,000 تومان
گلس Green مدل Privacy Plus مناسب برای گوشی موبایل اپل IPhone 12 mini مات بوده ، دارای برچسب پشت و از کیفیت ساخت بالایی برخودار می باشد.

گلس Green مدل Privacy Plus اپل IPhone 12 Pro Max

تومان
گلس Green مدل Privacy Plus مناسب برای گوشی موبایل اپل IPhone 12 Pro Max مات بوده ، دارای برچسب پشت و از کیفیت ساخت بالایی برخودار می باشد.

گلس Green مدل Privacy Pro اپل IPhone 12 Pro Max

355,000 تومان
گلس Green مدل Privacy Plus مناسب برای گوشی موبایل اپل IPhone 12 Pro Max مات بوده ، دارای برچسب پشت و از کیفیت ساخت بالایی برخودار می باشد.

گلس Green مدل Privacy Pro اپل IPhone 12 mini

355,000 تومان
گلس Green مدل Privacy Pro مناسب برای گوشی موبایل اپل IPhone 12 mini مات بوده ، دارای برچسب پشت و از کیفیت ساخت بالایی برخودار می باشد.

گلس Green مدل Security Pro اپل IPhone 12 pro Max

355,000 تومان
گلس Green مدل Security Pro مناسب برای گوشی موبایل اپل IPhone 12 pro Max مات بوده ، دارای برچسب پشت و از کیفیت ساخت بالایی برخودار می باشد.

برند گرین (GREEN)

برند گرین (Green) یک برند تولید کننده لوازم جانبی موبایل واقع در کشور چین است که محصولات متنوعی مثل قلم لمسی ، محافظ صفحه نمایش (گلس) ، قاب و کیف موبایل و تبلت و … را تولید می کند. فروشگاه هیلاتل تمامی محصولات برند گرین (Green) را بصورت کاملا اورجینال و با ضمانت اصالت کالا به مشتریان عزیز عرضه مینماید.