Ravpower

راو پاور، یک برند دو ملیتی آمریکایی چینی بوده که در سال 2011 وارد بازار دیجیتال و تکنولوژی شده است. شرکت اصلی برند ravpower  در کشور آمریکا بوده، اما برای اینکه بتوانند هزینه‌های تولید را کاهش دهند، کارخانه‌های این برند را در کشور چین تاسیس کرده‌اند؛ از همین رو برند راو پاو، از بهترین متریال برای تولید محصولات استفاده می‌کنند، درحالی‌که با قیمت بسیار مناسبی آن را به بازار عرضه خواهند کرد.

محبوب‌ترین محصولات برند ravpower  شامل موارد مختلفی همچون شارژر، پاور بانک، آداپتور شارژر، حافظه‌های ذخیره‌سازی، هولدر، شارژرهای باتری، پیچ گوشتی، هندزفری بی‌سیم، وسایل گرمایشی و دیگر لوازم الکترونیکی مخصوص صدا می‌شود. علاوه بر این‌ها، این برند شارژر دیواری، شارژر فندکی و... را تولید می‌کند که هر کدام از آن‌های دارای ویژگی‌های مختلفی هستند؛ با این حال، کیفیت تمامی این محصولات بسیار عالی است و خریداران با خیال راحت می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند.

محصولات برند راو پاور دارای طراحی بسیار زیبایی هستند؛ از همین رو خریداران بیشتر ترغیب به خرید محصولات آن می‌شوند. این برند از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا برای تولید محصولات خود استفاده می‌کنند؛ از همین با وجود اینکه در ایران نمایندگی برند ravpower  وجود ندارد، اما برخی از سایت‌ها و فروشگاه‌ها محصول این برند را وارد کرده و به دست مشتریان می‌رسانند.